Generator kodu kreskowego EAN 13 dla Excela

Generator kodu kreskowego EAN 13 dla Excela

Ean 13 to system kodowania 13 cyfr, które oznaczają:
– 3 pierwsze cyfry – nr kraju (Polska – 590)
– 4 kolejnych cyfr – nr producenta lub dystrybutora,
– 5 kolejnych cyfr – nr produktu,
– ostatnia – cyfra kontrolna.

Generator działa bez użycia makr, nie wymaga dodatków do Excela. W jednej komórce wpisujemy cyfry zgodnie ze standardem EAN13, obok pojawia się kod kreskowy. Możliwość hurtowego generowania kodów.

ean13_gen

W przypadku wpisania kodu nie spełniającego wymagań tzn. nie mającego 13 cyfr, lub z błędną cyfrą kontrolną pojawią się stosowne ostrzeżenie.ean13_bledy

Wymagania – Microsoft Excel w wersji 2007 lub wyższej.
Zawartość – 1 plik Excel z generatorem, 0,5h konsultacji.
Dodatkowe opcje – istnieje możliwość dostosowania pliku do potrzeb klienta, np. do stworzenia etykiet cenowych o określonym rozmiarze i określonej zawartości.
Cena
licencja na 1 stanowisko – 161,79 zł netto / 199 zł brutto
licencja na 3 stanowiska – 243,09 zł netto / 299 zł brutto
licencja na nieograniczoną liczbę stanowisk 405,69 zł netto / 499 zł brutto
dostosowanie pliku do indywidualnych potrzeb klienta – do uzgodnienia.

Licencje są bezterminowe. Oznacza to, że raz zakupiony generator może być wykorzystywany bezterminowo bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zakup

Zainteresowanych proszę o kontakt. Zwrotnie otrzymają Państwo fakturę proformę oraz treść licencji. Po otrzymaniu wpłaty drogą elektroniczną zostanie wysłany generator, a tradycyjną pocztą faktura lub paragon.

Instrukcja obsługi

  1. Po otrzymaniu pliku wystarczy go uruchomić i w kolumnie A, w kolejnych komórkach wpisywać kody EAn13, obok pojawiać się będą kody kreskowe.
  2. Plik domyślnie przygotowany jest do wygenerowania 100 kodów kreskowych, jeżeli wymagana jest większa ilość, łatwo można ją zwiększyć – „przeciągając” albo kopiując wiersze.

 

Wszelkie sugestie, błędy proszę zgłaszać e-mailowo na adres:
adresem
Generator kodu kreskowego EAN 13 dla Excela – możliwość hurtowego generowania kodów włatwy i przejrzysty sposób. Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.